Цикл уроків: "Міста Героїв. Перемоги України у війні"

У лютому 2014 року Російська Федерація розв’язала проти України війну. Порушуючи норми та принципи міжнародного права, двосторонні та багатосторонні угоди, сусідня держава окупувала Автономну Республіку Крим і Севастополь, а також окремі райони Донецької та Луганської областей.
Для більшості громадян України напад Росії став шоком. Проте російсько-українське протистояння має глибоке історичне коріння. Його витоки можна віднайти в періоді становлення Російської імперії
Сучасна війна загострила два головні питання як запоруки національної безпеки – консолідація українського суспільства на основі спільних цінностей та поваги до власної держави і формування боєздатного війська. Ці чинники забезпечують захист і відновлення територіальної цілісності країни.
Тема сучасної російсько-української війни є актуальною для українського суспільства.
Протягом тижня у Бориспільському ліцеї «ОСНОВА» серед учнів 5-11 проводяться відеоуроки-діалоги.


Протягм тижня у Бориспільському ліцеї «ОСНОВА» серед учнів 5-11 класів проводяться уроки з метою формувати розуміння учнями повномасштабного вторгнення РФ на територію України як нової гострої фази сучасної російсько-української війни та уявлення про різні методи і чинники “гібридної” війни, яку веде Росія проти України; спонукати до роздумів про спротив агресору, обговорити участь кожного у протистоянні ворожим проявам у суспільному житті, зокрема в інформаційній сфері, не піддаватися маніпуляціям і ворожій пропаганді. Пам’ятати тих героїв, хто віддав своє життя за Україну.

Рекомендовані матеріали для організації та проведення уроків: