Зарахування та відрахування до закладу


Бориспільський ліцей «ОСНОВА» оголошує набір учнів до перших класів на 2024/2025 навчальний рік.

Документи можна подати на електронну пошту закладу zosh8@ukr.net та в особистому зверненні

Прийом документів проводиться з 01 березня по 31 травня 2024 року (першочергове право), після 15 червня 2024 року зарахування на вільні місця.

 з 09:00 до 16:00 у к. № 108

(обідня перерва з 13:00 до 14:00)

 

Детальна інформація за посиланням  http://osnova.inf.ua/ins.html

Адміністрація закладу


Зарахування дітей до першого класу здійснюється на безконкурсній основі.

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну  середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загально їсередньої освіти, затвердженого наказом МОНу від 16.04.2018 року №367.

 НЕОБХІДНІ документи для вступу до 1 класу:

 • Заява батьків / або особи, яка її заміняє, про зарахування.
 • Копія та оригінпал свідоцтва про народження дитини.
 • Копія та оригінал документа, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти (для першочергового зарахування).
 • Медична довідка №086-1/0 та копія довідки про щеплення №063/0.
 • Висновок ІРЦ (для дітей з особливимиосвітніми потребами).

Право на першочергове зарахування мають:

 • діти мікрорайону,
 • діти, рідні брати та сестри яких уже навчаються в нашому закладі,
 • діти працівників ліцею.

Прийом документів здійснюється:

Зарахування дітей до 2-11-х класів

Підставою для зарахування дитини до закладу освіти є:

 • заява батьків,
 • копія свідоцтва про народження дитини,

медична довідка встановленого зразка (№086-1/0 та копія довідки про щеплення №063/0).

 • особова справа дитини,
 • свідоцтво про базовуосвіту та додаток до нього (для учнів 10-11-х класів).

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

У випадку, коли дитина не відвідує школу протягом 10 днів і більше. У тому числі і дистанційного! НАГОЛОШУЄМО!

Відповідно до Постанови КМУ від 13.09.2017 № 684, якою затверджено «Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» - у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що зберігаються в його особовій справі протягом поточного навчального року.

У житті звичайно, поважних причин може бути набагато більше, і окрім хвороби, це і відпочинок із батьками та інші важливі сімейні обставини. А тому, у разі наявності поважних причин пропуску шкільних занять, батьки обов’язково повинні повідомити про це вчителя (класного керівника) задля уникнення неприємних ситуацій та надати відповідну заяву.

Зауважуємо, що у разі постійного та тривалого невідвідування дитиною шкільних занять, враховуючи і дистанційне навчання, у термін 10 робочих днів підряд, інформацію про таких дітей буде надано до територіального органу Національної поліції та у службув справах дітей та сім’ї.

Невиконання належним чином батьківських обов’язків, а саме ухиленнявід виконання передбачених законодавством обов`язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей настає адміністративна відповідальність за ч.1 ст.184 КУпАП у виді попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 164 Сімейного кодексу України мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він  ухиляються від виконання своїх обов’язків щодо виховання дитини та/або забезпечення здобуття нею повної загальної середньої освіти.

Адміністрація ліцею «ОСНОВА»