Свято першого дзвоника 2023

Ось і промайнуло літо! І знову двері нашого ліцею радісно відкрились для наших учнів. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Найсвітліша дорога в світі - це дорога до знань, до школи. З початком вас, любі діти і вчителі!
ДБАЄМО ПРО НАШУ ПЕРЕМОГУ! Підтримуємо акцію: «Замість квітів - донатимо на ЗСУ»
Педагогічний колектив нашого закладу відмовляється від традиційних букетів на День знань та свято Першого дзвоника. Замість квітів всі педагоги просять батьківську спільноту витратити кошти на допомогу ЗСУ.
Шановні батьки! Дорогі учні та випускники! У цей нелегкий для нашої Батьківщини час адміністрація та вчителі нашого закладу освіти просять вас цього року відмовитись від купівлі квітів на свято ПЕРШОГО дзвоника (1 вересня). Натомість кошти, які ви планували витратити на купівлю букета, покласти до скриньки у холі нашого ліцею.
В єдності наша сила. Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!
Щиро дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ за героїзм, відвагу, патріотизм і надійний захист!

Щиро вітаємо всіх наших дітей із початком навчання!!! Бажаємо мирного неба , успіхів у навчанні, дружніх стосунків, яскравих вражень!
Тримаємо освітній фронт разом! З початком нового навчального року!Цінності не терплять абстрактного обговорення. Будь-яка цінність мусить мати дуже конкретне наповнення у конкретній ситуації
Юрій Андрухович.
 
Перший урок - дуже важливий для кожного учня, адже це така своєрідна ціннисна матриця. Саме він задає орієнтир на цілий рік. Що для нас є найбільшою цінністю сьогодні? Звісно, спектр ціннісних орієнтирів великий, але серед них чи не на першому місці - ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ.
 
"З Україною в серці " - така тема першого уроку в 10-Б класі. Його учні разом з класним керівником Яценко О.В. провели у формі екскурсії до Книшового меморіального комплексу. Клас цього року поповнили нові учні, які з родинами вперше приїхали до нашого міста. Отож важливо їм було дізнатися, що наше місто - не не тільки повітряні ворота України, а й батьківщина автора Державного Гімну П.П. Чубинського. Саме біля підніжжя цього пам'ятника ми проводжаємо в ці страшні часи російської навали наших Воїнів-Захисників у останню путь. Діти побували біля пам'ятника льотчикам, які ще 2014 загинули біля м.Слов'янська. На Книшовому комплексі є пам'ятник, що нагадує нам про страшні роки Другої світової війни. Пам'ятні знаки, якими вшанували бориспільці своїх земляків, що померли в часи великого голодомору та загинули від рук радянської влади в часи сталінських репресій, нагадали учням, якою важкою була доля нашого народу у ХХ столітті. Біля пам'ятного знака жертвам чорнобильської катастрофи діти згадали про ще один екоцид московітської влади - підрив Каховської ГЕС. Важливий висновок зробили для себе діти: є в нас ще одна велика цінність - наша ЄДНІСТЬ. Ми Українці - сильні нашою єдністю та любов'ю до України. Ми - нація переможців, нас не можна здолати. Лише спільними зусиллями досягнемо, єдністю ми ПЕРЕМОЖЕМО!