З Днем Державного Прапора України! 💙💛

🇺🇦 "ДВА КОЛЬОРИ СВОБОДИ"
Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. 
 
День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.
 
Державний Прапор уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.
 
То ж нехай синьо-жовтий стяг 🇺🇦 і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини!

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в країні відзначається державне свято – День Державного Прапора України.

Державний Прапор - один з офіційних державних символів суверенітету держави. 

Синьо-жовтий прапор ставав символом боротьби за національні й соціальні права українського народу. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праці, краси та багатства рідної землі. 

Державний Прапор - це символ країни і є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. 

Напередодні святкування Дня Незалежності України в нашій бібліотеці експонується тематична книжкова виставка. Вона об’єднала в собі книги, в яких описується мальовничі куточки, величні споруди, визначні місця нашої країни, книги про символи національної та державної величі, а також видання про видатних діячів, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність, опікувалися проблемами духовного відродження і відбудови української держави. 

Усіх бажаючих запрошуємо до перегляду!

У День Прапора України ми вшановуємо пам'ять загиблих воїнів, наших ЗАХИСНИКІВ.
"Слава всім, хто віддав життя за нашу свободу та незалежність нашої держави! Слава Україні!"