Останній дзвоник 2023

🔔 Останній дзвоник 2023 💙💛

Щиро вітаємо із закінченням 2022/2023 навчального року! 🎉

Для всіх нас цей рік був непростим, ми навчилися жити по-новому, у новій дійсності. Ми вдячні нашим славним Збройним Силам України за можливість сьогодні бути разом.

Дорогі випускники! Наші найкращі, надійні, завзяті, зі святом вітаємо вас! Щасливого старту, мирного завтра, здійснення мрій і бажань!

Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення. ♥️

Любі наші діти, нехай ваше літо буде мирним, світлим та безпечним, а кожен день приносить лише гарні події, приємні звістки та наближає довгоочікувану ПЕРЕМОГУ. 💙💛

Крутих канікул і драйвового настрою! Віримо, що ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!  🇺🇦

"ВИПУСК 2023"

Розумні, талановиті, креативні, неперевершені!

✨Наші випускники - 2023 року!!!✨
Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів! Бажаємо вам легкої дороги до омріяних висот!

Наша гордість!

Наші медалісти-випускники 2023!

Щиро вітаємо з отриманням золотих та срібних медалей. Ваші старання, наполеглива праця, мотивація, грунтовні знання та впевненість принесли бажаний результат. На власному прикладі ви показали, що для людини, яка знає чого хоче, немає нічого неможливого!
ВІТАЄМО! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та йти до омріяної мети!
НЕХАЙ ЩАСТИТЬ! МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!