Пам’яті Чорнобильської трагедії

Чорнобиль - це вже Історія України, але дітей треба навчити вболівати за минуле своєї держави, щоб протистояти злу, насильству, руйнуванню навколишнього світу. В усіх класах пройшли уроки пам’яті Чорнобильської трагедії.

До 37-х роковин Чорнобильської катастрофи бібліотека ліцею разом з вчителями провели низку пам'ятних заходів з учнями 7-9 класів.

Школярі знайомилися з книжковою виставкою "Чорнобиль - трагедія, подвиг, попередження", на якій представлені твори видатних письменників, фотодокументи, матеріали періодичних видань про трагічні події квітня 1986 року та їх наслідки.
 
В рамках кінолекторіїв "Чорнобильська трагедія - біль України" ліцеїсти знайомилися з фільмографією кращого світового та українського кіно, дивилися документальні, науково-популярні стрічки. Тема Чорнобиля завжди пов'язує минуле з сучасним, освіту з науковим прогресом, діяльність людини з екологією. Тому в бесідах з учнями про катастрофу на Чорнобильській АЕС піднімалися болючі теми: ядерна зброя, її використання у Другій світовій війні, події в зоні ЧАЕС під час російської окупації, загрози сьогодення. А ще говорили з дітьми про мистецтво, яке поєднує народи в їх прагненні до мирного щасливого життя.