Флеш-тренінг для вчителів 1 класів Бориспільської територіальної громади

30 березня 2023 року у Бориспільському ліцеї «ОСНОВА» відбувся флеш-тренінг «Формувальне оцінювання: від теорії до практики» для вчителів 1 класів Бориспільської територіальної громади.
Теоретичні та практичні вправи провели вчителі ліцею Лариса СОВА, Віта САВЧЕНКО та Наталія БЕНДИК.
На заході педагоги звернули особливу увагу на: основні аспекти формувального оцінювання, рефлексію, як прийом зворотного зв’язку, корекцію навчальної діяльності у процесі формувального оцінювання та технологію портфоліо.
Основну увагу було зосереджено на практичних вправах, техніках, інструментах формувального оцінювання, які використовують учителі ліцею на своїх уроках.
Присутні застосували на практиці інтерактивні інструменти формувального оцінювання, набули навичок використання сучасних технік формувального оцінювання в роботі, що дозволить ефективно, спільно з учнями, коригувати підходи до навчання, формувати зрозумілі здобувачам освіти навчальні цілі, забезпечити активну участь у процесі пізнання.
Форма флеш-семінару дозволила учасникам швидко, комфортно та якісно отримати великий обсяг актуальної інформації, поділитися з колегами своїм досвідом.