На гостини до ліцею "ОСНОВА"

Позитивно, продуктивно, цікаво та плідно проходять канікули у нашому освітянському закладі...

На гостини до ліцею "ОСНОВА" завітали найменьшенькі на наймолодші: майбутні першокласники, вихованці дошкільного закладу "Світлячок". Для них відбувся День відкритих дверей.
Адміністрація закладу, бібліотекарі, майбутні вчителі першокласників та учні зі щирими посмішками зустрічали дітей і запросили їх у казково-пізнавальну подорож "До країни знань".
Діти з радістю слухали цікаві оповіді дорослих, відповідали на запитання, грали та рухалися, виконували різноманітні завдання, де отримали максимум позитивних емоцій і познайомилися з середовищем освітнього закладу. А найприємнішою миттю для дошкільнят став дарунок повітряної кульки-смайлика та цікавих розмальовок актуальної тематики сьогодення: "Разом до ПЕРЕМОГИ", "Все буде УКРАЇНА!", "Армія нас боронить!", "Військова техніка", "Люба серцю Україна!", "Щирі серцем українці".
Дякуємо за співпрацю дошкільному закладу "Світлячок". Впевнені, що спільно ми виховуємо гідне наше майбутнє!
 
В стінах нашого закладу ми радо вітали вихованців, майбутніх першокласників із Закладу Дошкільної Освіти Берегиня. Цікавою, пізнавальною, творчою та рухливою була сьогоднішня подорож дошкільнят до загадкової Країни Знань.
Діти отримали неабияке задоволення, символічні подарунки та величезний заряд позитиву.
Раді й надалі співпрацювати з дошкільними закладами. Дбаємо про збереження наступності між дошкільною та початковою освітою для створення єдиного освітнього процесу.
Віримо в подальшу співпрацю, до нових зустрічей!