Профорієнтаційні заходи майбутніх випускників

Вибір професії – це найголовніший чинник того, як складеться подальше життя сьогоднішніх випускників. Саме тому в рамках профорієнтації відбулася зустріч одинадцятикласників з представниками Київського Національного Університету Технологій та Дизайну, Кафедра Фінансів та бізнес-консалтингу.
Під час зустрічі старшокласникам розповіли про особливості вступу та процес навчання у вищому закладі, проаналізували професії, які можна опанувати в Університеті.
Зустріч пройшла змістовно, конструктивно та інформативно. Випускники із цікавістю слухали гостей, задавали питання, на які отримували вичерпні та розгорнуті відповіді. Такі профорієнтаційні зустрічі є дуже цінними для випускників, адже майбутні абітурієнти отримують корисну інформацію.
 
В рамках профорієнтаційних заходів майбутніх випускників, сьогодні учні 11 класів нашого закладу взяли участь в екскурсійній поїздці до Київського національного університету культури та мистецтв.
Представники університету познайомили майбутніх абітурієнтів з факультетами:
📍 кіно і телебачення,
📍 дизайн і реклама,
📍 івент-менеджмент та шоу-бізнес,
📍 сценічне мистецтво,
📍 готельно-рестoранний і туристичний бізнес,
📍 pr, журналістика та кібербезпека.
👏Учні були зацікавлені та приємно вражені обладнанням навчальних аудиторій і сучасними підходами до викладання, дізналися про умови вступу, працевлаштування, про творчі конкурси.
🤩Приємним бонусом стала зустріч з Михайлом Михайловичом Поплавським, де учні могли поспілкуватися з ректором та зробити світлини.
📓Отримали у подарунок книгу із коучингу авторства М.Поплавського "Вір у себе'', де є мотивація на гармонійний розвиток особистості та реалізацію у будь-якій сфері діяльності.