В гості до директора

 
14 березня наш заклад прийняв естафету нового проєкту лідерів учнівського самоврядування "В гості до директора". Інтелектуальна молодь, яку представляють лідери закладів освіти міста, завітали на гостини до директора ліцею «ОСНОВА» Жанни ШАНЮК.
Зустріч у форматі круглого столу поєднала різні форми роботи: бесіда, запитання- відповідь, бліц- турнір та психологічні вправи.
Захід розпочався з креативного знайомства з усіма присутніми. А далі лідери учнівського самоврядування ліцею презентували свою роботу.
Зустріч проходила у цікавому та оригінальному форматі, де були обговорені питання сьогодення: розвиток та реформа освіти, освітній процес під час війни, дистанційне навчання, емоції, почуття та настрої вчителів і школярів, важливість української мови, української музики та особливості менталітету українців.
Звуки повітряної тривоги, що лунали сьогодні дуже часто, не зашкодили проведенню зустрічі та не змогли зіпсувати позитивний настрій усім присутнім.
Дякуємо Наталії ТИМЕНКО за інноваційний підхід у діяльності учнівського самоврядування, за позитив, креатив, творчість та оригінальність. Спілкування, обмін думками, знаннями, емоціями нині є важливими для всіх.
💙💛💙💛💙