Шевченківські дні

В бібліотеці ліцею проходять Шевченківські дні.
Кожного дня читачі знайомляться з різноманіттям творчості видатного сина України. Тому в бібліотеці діють декілька виставок: "Батько Тарас - дітям України", "Т.Г. Шевченко - видатний художник", "Тарас Шевченко і Бориспільщина".
Учні початкових класів знайомляться з біографією та поезією Т.Г.Шевченка, залюбки читають його невеличкі вірші про мальовничу Україну, навіть вчать їх напам'ять, щоб виразно декламувати 9-10 березня.
Восьмикласники дізнаються про особливості творчості видатного класика, знайомляться з історією написання поеми "Сотник", вірша "Сон". Як підсумок, 8 класи приймають участь у вікторинах на знання біографії та творчості Т.Г. Шевченка.
Для учнів 10 класів бібліотечні уроки, присвячені великому Кобзарю, мають більше науково-дослідницький характер. Учні знайомляться з Тарасом Григоровичем, як художником, видатним гравером-офортистом. Невелику дослідницько-порівняльну роботу проводять стосовно вірша "Думи мої, думи мої" Т. Шевченка та сучасної пісні А. Пивоварова "Думи" у виконанні Н.Дорофеєвої. Поезія Т.Г. Шевченка завжди сучасна, завжди актуальна!
Читачі різного віку особливу увагу приділяють матеріалам, які розповідають про перебування Т.Шевченка на Бориспільщині та в Яготині. Завітайте до бібліотеки - вам відкриються нові сторінки життя Кобзаря!Цього року минає 209 років від дня народження Тараса Шевченка, а його слово і сьогодні живе між нами, допомагає осмислити минуле і зазирнути в майбутнє, відкрити для себе щось нове в мудрих рядках його творчості.