Міжнародний день рідної мови


Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. Традиційно 21 лютого, з нагоди Міжнародного дня рідної мови, у ліцеї була проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.
_____________________
Вітання з Днем рідної мови від учнів 4-Г класу

Розвивайся, звеселяйся,
моя рідна мово!
У барвінки зодягайся,
моє щире слово!
Колосися житом в полі,
піснею в оселі.
Щоб зростали ми у мирі
мудрі і веселі!
________
Вітає 4-В!

Сьогодні, в Міжнародний день рідної мови, в бібліотеці ліцею розповідали про українську мову, як оберіг нашої нації.
Мова наша, мова - літ минулих повість,
Вічно юна мудрість, сива наша совість.
Саме про мову, як духовний скарб, про її історію, особливості, силу, багатство та красу розповідали читачам експонати книжкової виставки "Мова - душа народу", з якою знайомилися читачі.
Додатково учні 4-х класів дізналися про цікаві факти, пов'язані з розвитком української мови, малювали яскравою палітрою слово "мова", підбираючи до нього прикметники. Виявилося, що 4-ті класи чудово знають українські прислів'я та майстерно вміють їх застосовувати.
Семикласників сьогодні чекали складніші завдання: мовний пінг-понг з самим Олександром Авраменком та читання найдовшої у світі української скоромовки разом з її автором Анастасією Смєховою.
Ліцей "ОСНОВА" не тільки сьогодні, а кожного дня дбає про мовний фронт України.