З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ОСВІТИ!

Щиро вітаємо освітянське товариство зі святом, з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ОСВІТИ!
24 січня цьогоріч вп'яте світова спільнота відзначає Міжнародний день освіти. Це свято молоде, але вагоме. Адже цей день – це чудова можливість згадати про значущість усіх освітян, про важливість та доступність освіти. Це можливість ще раз подякувати вчителям та всім працівникам освітньої сфери за їх нелегку, але дуже важливу працю, за працю в складних умовах повномасштабної війни, за сміливість брати на себе відповідальність за життя дітей, перебуваючи разом із ними в укриттях, проводячи дистанційні заняття, попри аварійні чи планові відключення електроенергії, шукаючи можливість перетворити уроки на цікаві та змістовні заняття.

Освіта – це ключ до грамотності, а отже, до створення достойного життя та формування успішного суспільства. Отримуючи нові знання та навички, людина не тільки розвивається самостійно та покращує свій добробут, але й підвищує рівень життя свого міста, регіону, країни, надаючи кращі послуги чи створюючи кращі товари.

Освіта – це найпотужніший інструмент для зміни світу. Вона дає дітям сходи, якими вони можуть вибратися зі злиднів, та шлях до перспективного майбутнього.

Зі святом, ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ! За міцний і надійний освітній фронт!

Бажаємо натхнення, ідейності, завзяття та енергійності.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати наше майбутнє!

Україна переможе! Слава Україні!