День Гідності та Свободи

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Вклоняємося всім тим, хто загинув заради незалежної країни! Пам’ятаймо про їх героїзм щодня!


Майдан пам’ятає героїчних сердець височінь! Ми пам’ятаємо Героїв Небесної сотні! Шануємо учасників Майдану – Героїв Революції Гідності! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Україна – це територія Гідності та Свободи! Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі! Слава Україні! Слава її Героям!

Опубликовано Бориспільський ліцей "О С Н О В А" Понедельник, 21 ноября 2022 г.
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

З нагоди цього свята в нашому закладі в усіх класних колективах відбулися інформаційні хвилинки, де згадали події Майдану і вшанували пам'ять загиблих в ті дні. Діти переглядали документальні фільми, малювали тематичні малюнки. Організовані тематичні виставки літератури в бібліотеці.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні! Героям слава!«Революція Гідності – перший переможний бій великої війни».

Адже відзначення таких важливих дат допомагають усім нам мобілізувати нашу історичну пам'ять, більше розуміти причини й усвідомлювати історичні уроки, ставати сильнішими, міцнішими, бути переможними на всіх фронтах, які веде сьогодні Україна, захищаючи сьогодні свою незалежність!

Пам'ятаємо наших випускників, пам'ятаємо тих, творив нашу історію...
У приміщенні бібліотеки нашого ліцею організована виставка, присвячена Дню Революції Гідності!
Георгій Тороповський - Учасник Революції Гідності, випускник нашого закладу!
За СВОБОДУ та ГІДНІСТЬ нашої держави Георгій віддав найцінніше - своє ЖИТТЯ!
Пам'ятаємо, цінуємо, дякуємо...