Міжнародний день толерантності

16 ЛИСТОПАДА – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ


Цікаво та змістовно проходять у нашому закладі різноманітні заходи до Міжнародного дня толерантності. Для учнів проводяться інтерактивні уроки доброти, де діти знайомляться з поняттям толерантності та його змістом: терпимість, повага, любов, доброта тощо.


На таких уроках учні мають можливість самостійно дослідити рівень своєї толерантності, засвоюють, що відсутність самоконтролю, розуміння іншого, презирство, підозрілість, недовіра, егоїзм, емоційна неврівноваженість породжують напруженість, позбавляють простір міжособистісних відносин почуття захищеності й безпеки, приводять до злочинів, конфліктів, війн.


Також діти отримують первісні навички формування толерантності як складного та тривалого процесу.


Бібліотечна виставка, що присвячена Міжнародному дню толерантності

Що тримає людину на світі?
Що дарує наснагу на нові літа?
А відповідь, друзі, дуже проста -
Любов, терпіння й доброта.

Запрошуємо до перегляду бібліотечної виставки "Скільки народів - стільки казок", що проходить у нашому закладі, присвяченої Міжнародному дню толерантності


Проведені заходи до Дня толерантності дали можливість нашим учням ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. День пройшов цікава та змістовно, у всіх панував піднесений настрій. Дякуємо усім за активну участь!