«Ой, яка чудова українська мова!» - до Дня української писемності та мови

З 01 по 10 листопада у бібліотеці нашого ліцею проходить декада «Ой, яка чудова українська мова!», присвячена Дню української писемності та мови.

Виставки, вікторини, ігри, декламування віршів – це той малий перелік заходів, де учні приймають участь.

Першокласники уже змогли показати свої знання та вміння: із задоволенням грають у гру «Розсипанка», де із літер вони самостійно збирають словосполучення, а в подальшому будують речення. Діти продемонстрували майстерність виразного читання віршів про українську мову, створивши своєрідний поетичний віночок.

П`ятикласників більше привабили книжкові виставки, експозиції в яких розповідається про історію української писемності та мови, починаючи із Нестора-літописця, пізніше І. Котляревського, Т. Шевченка і до сучасних українських письменників та мовознавців.

Школярів також зацікавила виставка кращих учнівських творів наших випускників, які у свій час отримали найвищі нагороди на обласних літературних конкурсах.

9 листопада - День української писемності та мови!

"Доля нашої мови залежить від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як воно житиме в ній." Олесь Гончар.

Ми добре розуміємо значення мови для нашого українського народу, нашої незалежної держави, особливо саме зараз, коли її всіма способами і методами хочуть знищити наші вороги. Ми любимо українську мову! - це девіз нашого 1 - Б класу, Бориспільського ліцею "ОСНОВА"...