День матері
День матері 2022 в Україні святкують 8 травня. Щороку ця дата змінюється, адже прийнято святкувати День матері у другу неділю травня. Саме в цей день головне свято всіх матусь святкують у більшості країн світу.

День матері вважається дуже значущим святом, адже роль матері і жінки в українському суспільстві є величезною. Ми поважаємо, любимо і цінуємо наших мам і бажаємо їм лише щастя і добра. А також мирного неба над головою, що особливо актуально зараз, коли в Україні точиться війна з російським загарбником.

Водночас для нас пам’ятні дні символізують не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу, яка стала можливою в результаті приходу до влади і змови двох тоталітарних режимів – нацизму і комунізму.


На уроці інформатики із семикласниками вирішили покреативити і привітати наших дорогих МАТУСЬ зі святом. Малювали за допомогою геометричних фігур на комп’ютері та телефоні, а хтось на папері. Було цікаво, пізнавально і захоплюючо. Малювання пробуджує творчі здібності.

(Вчителі: Севрук-Терентьєва Олена Всеволодівна та Тиха Тетяна Борисівна)


Малюнки наших учнів на День матері: виражаємо свою любов до мами на папері.

(Вчитель образотворчого мистецтва: Білик Лариса Іванівна)